KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12496301
nr 1249 6301
Carborundumetsning
Théo Tobiasse (f. 1927). Signerad, numrerad EA, 2/3, bladets mått: 82x63, Löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:18:36
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)